Zvířátka (pro malošky)

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
13
Velikost: 1.43 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Zvířátka (pro malošky) je soubor určený pro seznámení mladších dětí se zvířátky. V souboru naleznete trojdílné puzzle, díky kterým děti mimo poznávání částí zvířat procvičí také zrakové vnímání. K dalšímu poznávání zvířat jsou v souboru určeny pracovní listy - stíny a dokreslování, při nichž si děti hezky procvičí jemnou motoriku.

Některé z aktivit jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

Soubor obsahuje:

  • 15 obrázků zvířátek dělených na 3 díly
  • 2 spojovačky (2 obtížnosti)
  • 2 pracovní listy na dokreslování (2 obtížnosti)

Další produkty od autora Poznávej s Pavlou - Bc. Pavla Pundová

122029
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
PDF soubor Denní činnosti - den ve školce je skvělá názorně didaktická pomůcka, díky které se vaše děti snáze zorientují
43.00 Kč
176207
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Předloha ke kreslení
Podzim je období plné barev, vůně listí a nevyzpytatelného počasí. Pojďte si školku rozveselit tematicky laděnými
47.00 Kč
158534
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kalendář pro děti
Časové pojmy děti vnímají velice brzy, pochopit je ale nedokáží. Tento kalendář vám přináší jedinečnou možnost dětem
80.00 Kč
10655
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Nejlepším vzdělávacím prostředkem pro děti je zábavné učení. Právě na něj se můžete těšit v tomto PDF souboru aktivit s
93.00 Kč
Zvířátka (pro malošky) Zvířátka (pro malošky)
Zvířátka (pro malošky) je soubor určený pro seznámení mladších dětí se zvířátky. V souboru naleznete trojdílné puzzle, díky kterým děti mimo poznávání částí zvířat procvičí také zrakové vnímání. K dalšímu poznávání zvířat jsou v souboru určeny pracovní listy - stíny a dokreslování, při nichž si děti hezky procvičí jemnou motoriku.Některé z aktivit jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. Soubor obsahuje: 15 obrázků zvířátek dělených na 3 díly 2 spojovačky (2 obtížnosti) 2 pracovní listy na dokreslování (2 obtížnosti)
UUCZ-10568
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>🐾 Živočichové
31.00