EMOCE s předlohami

Počet stran:
4
Velikost: 6.79 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 8. 2022
Sdílet:

 

Výuková pomůcka EMOCE s předlohami obsahuje podklad s 1 obličejem. Děti na tento podklad připevňují části obličeje tak, aby vytvořily různé výrazy tváře. Kromě očí, nosu a úst se dají obměňovat i vlasy. Na podkladě tedy může vzniknout dívčí i chlapecká tvář.     

     
Děti si mohou pomocí této pomůcky seskládat svoji vlastní náladu, o které se pak můžete společně hlouběji bavit. Učí se pojmenovávat emoce, které buď samy cítí, nebo je znají ze svého okolí. Ty si pak mohou zahrát, předstírat je, mohou si je překreslovat a učit se je rozlišovat na pozitivní, negativní a neutrální. 


Součástí této pomůcky jsou kartičky s předlohami. Děti si je mohou vybírat, dle toho co cítí, nebo si je mohou losovat. Sestavují pak tvář podle obrázků na kartičkách. 

                                                            
U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě kreativního myšlení a obrazotvornosti procvičují i motoriku.

 

Návod na použití:
Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovaný podklad s tváří připevněte suché zipy. Lepí se na místa, kam patří oči, nos, ústa a vlasy. Zalaminovanou stránku s jednotlivými částmi obličeje rozstříhejte a přilepte na ně druhé části suchých zipů. Zalaminovanou stránku s předlohami rozstříhejte na jednotlivé kartičky.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

21343
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Aktivita obsahuje 4 karty s různými místy, kde se dá strávit dovolená /hory, moře, domek na venkově, stanování/. Děti k
45.00 Kč
203795
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Mají vaše děti rády pohádky? Připravte jim něco nového a proveďte je pohádkovou stezkou. Děti si tak procvičí pohádkové
79.00 Kč
20073
Biologie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti na podklad přiřazují postavičky dle životního vývoje člověka.
25.00 Kč
165437
Prvouka
1., 2., 3.
Didaktické hry
Sada obsahuje 12 karet. Každá karta obsahuje obrázek a název povolání. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout
25.00 Kč
EMOCE s předlohami EMOCE s předlohami
  Výuková pomůcka EMOCE s předlohami obsahuje podklad s 1 obličejem. Děti na tento podklad připevňují části obličeje tak, aby vytvořily různé výrazy tváře. Kromě očí, nosu a úst se dají obměňovat i vlasy. Na podkladě tedy může vzniknout dívčí i chlapecká tvář.            Děti si mohou pomocí této pomůcky seskládat svoji vlastní náladu, o které se pak můžete společně hlouběji bavit. Učí se pojmenovávat emoce, které buď samy cítí, nebo je znají ze svého okolí. Ty si pak mohou zahrát, předstírat je, mohou si je překreslovat a učit se je rozlišovat na pozitivní, negativní a neutrální.  Součástí této pomůcky jsou kartičky s předlohami. Děti si je mohou vybírat, dle toho co cítí, nebo si je mohou losovat. Sestavují pak tvář podle obrázků na kartičkách.                                                               U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě kreativního myšlení a obrazotvornosti procvičují i motoriku.   Návod na použití: Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovaný podklad s tváří připevněte suché zipy. Lepí se na místa, kam patří oči, nos, ústa a vlasy. Zalaminovanou stránku s jednotlivými částmi obličeje rozstříhejte a přilepte na ně druhé části suchých zipů. Zalaminovanou stránku s předlohami rozstříhejte na jednotlivé kartičky.
UUCZ-11977
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Emoce>Lidské tělo
46.00