EMOCE s předlohami

Počet stran:
4
Velikost: 6.79 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 8. 2022
Cena:
46 Kč vč. DPH
Sdílet:

 

Výuková pomůcka EMOCE s předlohami obsahuje podklad s 1 obličejem. Děti na tento podklad připevňují části obličeje tak, aby vytvořily různé výrazy tváře. Kromě očí, nosu a úst se dají obměňovat i vlasy. Na podkladě tedy může vzniknout dívčí i chlapecká tvář.     

     
Děti si mohou pomocí této pomůcky seskládat svoji vlastní náladu, o které se pak můžete společně hlouběji bavit. Učí se pojmenovávat emoce, které buď samy cítí, nebo je znají ze svého okolí. Ty si pak mohou zahrát, předstírat je, mohou si je překreslovat a učit se je rozlišovat na pozitivní, negativní a neutrální. 


Součástí této pomůcky jsou kartičky s předlohami. Děti si je mohou vybírat, dle toho co cítí, nebo si je mohou losovat. Sestavují pak tvář podle obrázků na kartičkách. 

                                                            
U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě kreativního myšlení a obrazotvornosti procvičují i motoriku.

 

Návod na použití:
Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovaný podklad s tváří připevněte suché zipy. Lepí se na místa, kam patří oči, nos, ústa a vlasy. Zalaminovanou stránku s jednotlivými částmi obličeje rozstříhejte a přilepte na ně druhé části suchých zipů. Zalaminovanou stránku s předlohami rozstříhejte na jednotlivé kartičky.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

60806
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Děti se učí barvy a odstíny barev. Na podklad přiřazují shodně barevné dílky. Sada obsahuje: 3 podkladové stránky s 11
52.00 Kč
18904
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti na podklad přiřazují a poznávají základní orgány lidského těla.
25.00 Kč
36067
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Velké názorné karty s ručně malovanými obrázky. Pomůcka, díky které můžete dětem přiblížit průběh dne. Vhodné pro děti
48.00 Kč
203791
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Pytláci opět řádili! Pojďte jim společně s dětmi překazit jejich plány a vysvoboďte upytlačená zvířátka. Pozor! Každou
59.00 Kč
EMOCE s předlohami EMOCE s předlohami
  Výuková pomůcka EMOCE s předlohami obsahuje podklad s 1 obličejem. Děti na tento podklad připevňují části obličeje tak, aby vytvořily různé výrazy tváře. Kromě očí, nosu a úst se dají obměňovat i vlasy. Na podkladě tedy může vzniknout dívčí i chlapecká tvář.            Děti si mohou pomocí této pomůcky seskládat svoji vlastní náladu, o které se pak můžete společně hlouběji bavit. Učí se pojmenovávat emoce, které buď samy cítí, nebo je znají ze svého okolí. Ty si pak mohou zahrát, předstírat je, mohou si je překreslovat a učit se je rozlišovat na pozitivní, negativní a neutrální.  Součástí této pomůcky jsou kartičky s předlohami. Děti si je mohou vybírat, dle toho co cítí, nebo si je mohou losovat. Sestavují pak tvář podle obrázků na kartičkách.                                                               U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě kreativního myšlení a obrazotvornosti procvičují i motoriku.   Návod na použití: Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovaný podklad s tváří připevněte suché zipy. Lepí se na místa, kam patří oči, nos, ústa a vlasy. Zalaminovanou stránku s jednotlivými částmi obličeje rozstříhejte a přilepte na ně druhé části suchých zipů. Zalaminovanou stránku s předlohami rozstříhejte na jednotlivé kartičky.
UUCZ-11977
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Emoce>Lidské tělo
46.00