ŘÍJNOVÝ NÁPOVĚDNÍČEK - svátky, tradice, významné dny, příroda a historie.

ŘÍJNOVÝ NÁPOVĚDNÍČEK vznikl jako doplněk k e-booku BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V ŘÍJNU.  Jde o obrázkový souhrn významných událostí, dní a svátků probíhajících v měsíci říjnu.

Je vyhotoven na barevném i bílém podkladu, pro případ šetrnějšího tisku :-). Doporučuji nápovědníček vytisknout a připnout na nástěnku, dveře, popř. doma na ledničku, aby jej měly děti stále na očích. 

Budete se až divit, jaké významné dny vám děti, po uplynutí dalšího roku, v říjnu opět připomenou :-).

Další produkty od autora Hana Krhovská

421686
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Vánoce jsou v každé rodině jedinečné a štědrovečerní rituály bývají často předávány z generace na generaci. Se vznikem
45.00 Kč
499902
Český jazyk
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Víte s dětmi, co všechno se děje v měsíci DUBNU? Vytiskněte si DUBNOVÝ NÁPOVĚDNÍČEK a dozvíte se to :-). DUBNOVÝ
0.00 Kč
457757
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vzdělávací materiál "OBRÁZKOVÉ RÉBUSY" pro 1.stupeň ZŠ obsahuje: - 72 kartiček s rébusy (8 x 4 cm) v barevné i černobílé
55.00 Kč
ŘÍJNOVÝ NÁPOVĚDNÍČEK - svátky, tradice, významné dny, příroda a historie. ŘÍJNOVÝ NÁPOVĚDNÍČEK - svátky, tradice, významné dny, příroda a historie.
ŘÍJNOVÝ NÁPOVĚDNÍČEK vznikl jako doplněk k e-booku BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V ŘÍJNU.  Jde o obrázkový souhrn významných událostí, dní a svátků probíhajících v měsíci říjnu. Je vyhotoven na barevném i bílém podkladu, pro případ šetrnějšího tisku :-). Doporučuji nápovědníček vytisknout a připnout na nástěnku, dveře, popř. doma na ledničku, aby jej měly děti stále na očích.  Budete se až divit, jaké významné dny vám děti, po uplynutí dalšího roku, v říjnu opět připomenou :-).
UUCZ-377917
Pracovní činnosti>Vlastivěda>Výtvarná výchova>Kalendář pro děti>Přípravy hodiny/lekce>Výzdoba třídy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>28. 10. Den vzniku samostatného československého státu>Halloween, Dušičky>Podzim>Roční období
0.00