JAK SE BRUČÍ U MEDVĚDŮ- aktivity na téma MEDVĚDI

Počet stran:
31
Velikost: 1.23 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 10. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pdf soubor Jak se bručí u medvědů - různorodé aktivity na téma MEDVĚDI, obsahuje autorské náměty na činnosti, které jsou propojeny s jednoduchým slovním/hudebním doprovodem. Pdf soubor nabízí aktivity, které můžete zařadit v tematickém bloku ZIMNÍ SPÁČI-MEDVĚDI, VOLNĚ ŽIJÍCÍ ZVÍŘATA, či LES a jeho obyvatelé. Nebo zkuste vyhlásit "MEDVĚDÍ TÝDEN" - navlékněte se do kostýmů, zrealizujte Medvědí průvod nebo se vydejte "po stopách medvěda". Kreativitě se meze nekladou. :)

Říkanka/písnička+ pohyb - to je kombinace, kterou děti milují. Každá říkanka, či písnička, je doplněna konkrétním námětem, jak s dětmi pracovat, zda je daná aktivita vhodnější pro mladší, či starší děti. Naleznete zde i tipy na další možnou obměnu činnosti a pracovní listy a omalovánky. 

Náměty, které materiál nabízí, podporují u dětí přirozenou a zábavnou formou získávání vědomostí o MEDVĚDOVI HNĚDÉM. Dozvíme se, co medvědovi chutná, kde se nejvíce vyskytuje, co je to vlastně brloh. Společně s medvědem budeme poznávat a určovat předměty a materiály, které nás obklopují, procvičovat postřeh u hry Na hladového medvěda nebo rozvíjet zrakové vnímání u hledání soudku s medem-kdo asi vyhraje? Mlsná nebo medvěd? :) 

celkový počet stran: 31

zdroj obrázků: www. pixabay.com

DĚKUJI VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM O MATERIÁL A ZA TO, ŽE MÁTE TAK VELKÉ SRDCE A VÁŠEŇ PRO TO, CO DĚLÁTE... :) 

 

obsah: 

1. NA HLADOVÉHO MEDVĚDA (postřehová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, zrakové a sluchové vnímání, hbitost)

2. MEDVĚDÍ PAPULKA (aktivita s veselou písničkou, procvičujeme sluchové vnímání, rytmus, hudební cítění, pozornost)

3. MEDVĚDI NA HOUPAČCE (pohybová hra s písničkou- veselá, nekonečná písnička, procvičujeme sluchové vnímání, spolupráci ve dvojici, pozornost, sluchové vnímání)

4. NA MEDVĚDA SAMOTÁŘE (hra s říkankou zaměřená na procvičování zrakového rozlišování, rozvíjíme pozornost, myšlení, jemnou motoriku, sluchové vnímání)

5. KOHO MEDVĚD ZAVOLÁ (hra s písničkou, zaměřená na sluchové vnímání, rozvíjíme pozornost, sluchové vnímání, hbitost, obratnost)

6. NA CHLUPATÉHO MEDVĚDA (aktivita s písničkou, procvičujeme znalost vlastního těla, myšlení, pozornost, sluchové vnímání)

7. MEDVĚDI, HLEDEJTE (aktivita s říkankou, procvičujeme znalosti o předmětech, které nás obklopují a materiálech, ze kterých jsou vyrobeny)

8. NA MLSNOU A MEDVĚDA (aktivita s říkankou, procvičujeme zrakové vnímání, sluchové vnímání, rozlišujeme dynamiku hlasu, procvičujeme orientaci v prostoru)

9. BRLOH (veselá písnička s procvičováním číselné řady)

10. BUM (pohybová- didaktická aktivita, rozvíjíme předmatematické dovednosti, zrakové vnímání a rozlišování, zrakovou paměť, jemnou motoriku, myšlení)

+ DALŠÍ TIPY NA ČINNOSTI

 

 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

100576
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E-book obsahuje náměty na vzdělávací aktivity, které jsou propojeny s autorskými říkankami a písničkami. E-book
175.00 Kč
118039
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
Originální inspirace na tvořivé činnosti a aktivity s nápadem pro roční období jaro/léto. Popis: Překvapte děti i rodiče
125.00 Kč
62929
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book obsahuje autorské náměty na pohybové hry provázané se slovním/ hudebním doprovodem, jejichž prostřednictvím se
175.00 Kč
318008
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
E-book JAK TO CHODÍ V MOŘI- tematický blok MOŘŠTÍ ŽIVOČICHOVÉ, MOŘE, obsahuje autorské náměty na aktivity, které jsou
175.00 Kč
JAK SE BRUČÍ U MEDVĚDŮ- aktivity na téma MEDVĚDI JAK SE BRUČÍ U MEDVĚDŮ- aktivity na téma MEDVĚDI
Pdf soubor Jak se bručí u medvědů - různorodé aktivity na téma MEDVĚDI, obsahuje autorské náměty na činnosti, které jsou propojeny s jednoduchým slovním/hudebním doprovodem. Pdf soubor nabízí aktivity, které můžete zařadit v tematickém bloku ZIMNÍ SPÁČI-MEDVĚDI, VOLNĚ ŽIJÍCÍ ZVÍŘATA, či LES a jeho obyvatelé. Nebo zkuste vyhlásit "MEDVĚDÍ TÝDEN" - navlékněte se do kostýmů, zrealizujte Medvědí průvod nebo se vydejte "po stopách medvěda". Kreativitě se meze nekladou. :) Říkanka/písnička+ pohyb - to je kombinace, kterou děti milují. Každá říkanka, či písnička, je doplněna konkrétním námětem, jak s dětmi pracovat, zda je daná aktivita vhodnější pro mladší, či starší děti. Naleznete zde i tipy na další možnou obměnu činnosti a pracovní listy a omalovánky.  Náměty, které materiál nabízí, podporují u dětí přirozenou a zábavnou formou získávání vědomostí o MEDVĚDOVI HNĚDÉM. Dozvíme se, co medvědovi chutná, kde se nejvíce vyskytuje, co je to vlastně brloh. Společně s medvědem budeme poznávat a určovat předměty a materiály, které nás obklopují, procvičovat postřeh u hry Na hladového medvěda nebo rozvíjet zrakové vnímání u hledání soudku s medem-kdo asi vyhraje? Mlsná nebo medvěd? :)  celkový počet stran: 31 zdroj obrázků: www. pixabay.com DĚKUJI VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM O MATERIÁL A ZA TO, ŽE MÁTE TAK VELKÉ SRDCE A VÁŠEŇ PRO TO, CO DĚLÁTE... :)    obsah:  1. NA HLADOVÉHO MEDVĚDA (postřehová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, zrakové a sluchové vnímání, hbitost) 2. MEDVĚDÍ PAPULKA (aktivita s veselou písničkou, procvičujeme sluchové vnímání, rytmus, hudební cítění, pozornost) 3. MEDVĚDI NA HOUPAČCE (pohybová hra s písničkou- veselá, nekonečná písnička, procvičujeme sluchové vnímání, spolupráci ve dvojici, pozornost, sluchové vnímání) 4. NA MEDVĚDA SAMOTÁŘE (hra s říkankou zaměřená na procvičování zrakového rozlišování, rozvíjíme pozornost, myšlení, jemnou motoriku, sluchové vnímání) 5. KOHO MEDVĚD ZAVOLÁ (hra s písničkou, zaměřená na sluchové vnímání, rozvíjíme pozornost, sluchové vnímání, hbitost, obratnost) 6. NA CHLUPATÉHO MEDVĚDA (aktivita s písničkou, procvičujeme znalost vlastního těla, myšlení, pozornost, sluchové vnímání) 7. MEDVĚDI, HLEDEJTE (aktivita s říkankou, procvičujeme znalosti o předmětech, které nás obklopují a materiálech, ze kterých jsou vyrobeny) 8. NA MLSNOU A MEDVĚDA (aktivita s říkankou, procvičujeme zrakové vnímání, sluchové vnímání, rozlišujeme dynamiku hlasu, procvičujeme orientaci v prostoru) 9. BRLOH (veselá písnička s procvičováním číselné řady) 10. BUM (pohybová- didaktická aktivita, rozvíjíme předmatematické dovednosti, zrakové vnímání a rozlišování, zrakovou paměť, jemnou motoriku, myšlení) + DALŠÍ TIPY NA ČINNOSTI    
UUCZ-66109
Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Zima>Živočichové>Savci
175.00