JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI – tematická PŘÍPRAVA

Počet stran:
30
Velikost: 2.39 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 11. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pdf soubor JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI – tematická PŘÍPRAVA na téma ZIMA A SNĚHULÁCI, obsahuje náměty na POHYBOVÉ aktivity propojené se slovním doprovodem, náměty na HUDEBNĚ-POHYBOVÉ aktivity a dále inspiraci na činnosti, které zařazujeme v rámci RANNÍCH VOLNÝCH HER a ŘÍZENÉ činnosti.

Pdf soubor JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity: pohybové, hudebně-pohybové, které jsou provázány se slovním/hudebním doprovodem, dále smyslové hry, poznávací, činnosti rozvíjející slovní zásobu, paměť, myšlení, pozornost, řeč. Na dané téma zde najdete přes padesát námětů na činnosti + další tipy. 

Originální náměty na vzdělávací aktivity: ranní volné činnosti a řízené činnosti

celkový počet stran: 30

zdroj obrázků: www.freepik.com 

obsah: 

1. TANCOVALI SNĚHULÁCI (pohybová písnička, hra na tělo, rytmizace, spolupráce + další náměty na aktivity)

2. HOP, HOP, SEM (pohybová písnička, rozvíjíme paměť, představivost+ další náměty na aktivity)

3. SNĚHULÁKOVY LUMPÁRNY (pohybová hra, procvičujeme hbitost, pozornost, rytmické cítění+ další náměty na aktivity)

4. CO ZTRATIL SNĚHULÁK (smyslová hra, procvičujeme smysly+ další náměty na aktivity)

5. MRKEV, KOŠTĚ, KNOFLÍKY, HRNEC  (pohybová písnička, procvičujeme rytmizaci textu spojenou s pohybem+ další náměty na aktivity)

6. MYŠÍ KOULOVAČKA (pohybová hra, procvičujeme hbitost, pozornost+ další náměty na aktivity)

7. TO JE SNĚHU (říkanka, procvičujeme sluchové vnímání, slova zdrobnělá+ další náměty na aktivity)

8. CO DĚLAJÍ SNĚHULÁCI (pohybová písnička, procvičujeme koordinaci pohybu se zpěvem, zrakové a sluchové vnímání+ další náměty na aktivity)

9. VRABEC A SNĚHULÁK (prstové cvičení, procvičujeme jemnou motoriku, rytmizaci+ další náměty na aktivity)

10. JAK CESTUJÍ SNĚHULÁCI (pohybová hra, procvičujeme sluchové vnímání, prostorovou orientaci, střídáme nálady+ další náměty na aktivity)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

61168
Hudební výchova
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book Malý zpěvníček podzimních písniček, obsahuje autorské písničky s podzimní tematikou, včetně pracovního listu ke
140.00 Kč
367133
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
E-book HEJ, RUP, ŘEPO VEN! Téma O VELIKÉ ŘEPĚ: TEMATICKÁ PŘÍPRAVA-náměty na RANNÍ volné hry a ŘÍZENÉ ČINNOSTI. TEMATICKÁ
175.00 Kč
333382
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Didaktické hry
Pdf soubor-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA: ADAPTAČNÍ-SEZNAMOVACÍ TÝDEN S NEJMENŠÍMI, nabízí náměty na ŘÍZENOU činnost a RANNÍ VOLNÉ
175.00 Kč
61618
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book Co si jabloň zpívala- aktivity na téma JABLÍČKA, poskytuje autorské náměty na aktivity se slovním/hudebním
175.00 Kč
JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI – tematická PŘÍPRAVA JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI – tematická PŘÍPRAVA
Pdf soubor JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI – tematická PŘÍPRAVA na téma ZIMA A SNĚHULÁCI, obsahuje náměty na POHYBOVÉ aktivity propojené se slovním doprovodem, náměty na HUDEBNĚ-POHYBOVÉ aktivity a dále inspiraci na činnosti, které zařazujeme v rámci RANNÍCH VOLNÝCH HER a ŘÍZENÉ činnosti. Pdf soubor JAK SE MAJÍ SNĚHULÁCI, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity: pohybové, hudebně-pohybové, které jsou provázány se slovním/hudebním doprovodem, dále smyslové hry, poznávací, činnosti rozvíjející slovní zásobu, paměť, myšlení, pozornost, řeč. Na dané téma zde najdete přes padesát námětů na činnosti + další tipy.  Originální náměty na vzdělávací aktivity: ranní volné činnosti a řízené činnosti celkový počet stran: 30 zdroj obrázků: www.freepik.com  obsah:  1. TANCOVALI SNĚHULÁCI (pohybová písnička, hra na tělo, rytmizace, spolupráce + další náměty na aktivity) 2. HOP, HOP, SEM (pohybová písnička, rozvíjíme paměť, představivost+ další náměty na aktivity) 3. SNĚHULÁKOVY LUMPÁRNY (pohybová hra, procvičujeme hbitost, pozornost, rytmické cítění+ další náměty na aktivity) 4. CO ZTRATIL SNĚHULÁK (smyslová hra, procvičujeme smysly+ další náměty na aktivity) 5. MRKEV, KOŠTĚ, KNOFLÍKY, HRNEC  (pohybová písnička, procvičujeme rytmizaci textu spojenou s pohybem+ další náměty na aktivity) 6. MYŠÍ KOULOVAČKA (pohybová hra, procvičujeme hbitost, pozornost+ další náměty na aktivity) 7. TO JE SNĚHU (říkanka, procvičujeme sluchové vnímání, slova zdrobnělá+ další náměty na aktivity) 8. CO DĚLAJÍ SNĚHULÁCI (pohybová písnička, procvičujeme koordinaci pohybu se zpěvem, zrakové a sluchové vnímání+ další náměty na aktivity) 9. VRABEC A SNĚHULÁK (prstové cvičení, procvičujeme jemnou motoriku, rytmizaci+ další náměty na aktivity) 10. JAK CESTUJÍ SNĚHULÁCI (pohybová hra, procvičujeme sluchové vnímání, prostorovou orientaci, střídáme nálady+ další náměty na aktivity)
UUCZ-62928
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Zima>Vánoce
175.00