JAREM zvesela

Téma:
Počet stran:
16
Velikost: 4.28 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 2. 2023
Cena:
67 Kč vč. DPH
Sdílet:

Všichni se těšíme na jarní procházky. Díky kartičkám JAREM zvesela se během nich vaše děti budou skvěle bavit a ještě se u toho ledacos naučí! Zážitkové učení hrou je pro děti to nejlepší, co jim můžete nabídnout, a tak mohu aktivitu jen a jen doporučit. Díky kartičkám se totiž vaše děti seznámí s přírodou a vším, co ukrývá ve své kráse všemi smysly.

Myšlenka kartiček je výborná sama o sobě. Navíc ale mají kartičky ještě 3 další výhody! Skvěle je využije jak paní učitelka v mateřské škole, tak maminka s tatínkem nebo babička s dědečkem se svými dětmi doma. K jejich využití prakticky vůbec nic nepotřebujete. A v poslední řadě – kartičky jsou doslova kapesní. Nemusíte tak s sebou nosit nic objemného, díky čemuž si budete moci procházky s dětmi užít na maximum. Jedinou podmínkou, kterou kartičky mají, je to, že musíte do přírody – bez toho to prostě nepůjde.

Aktivita je určena k laminaci.

PDF soubor obsahuje 16 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • celkem 70 kartiček o velikosti 8x5 centimetrů k oboustrannému tisku (6x strana s kartičkami + 6x zadní strana).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

16995
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Skládačky
PDF soubor Lidské tělo jsem vytvořila za účelem rozšíření materiálů s touto tematikou pro předškolní děti . Malé i velké
91.00 Kč
10375
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
> 18 půlených srdíček > 12 párů obrázků - pexeso > 1 grafomotorický pracovní list „Srdce jedním tahem POPIS: Srdíčka je
0.00 Kč
9436
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
> 1 podkladová karta ve vzhledu košíku k přikládání > houby k přikládání (muchomůrka – 2 ks, hřib smrkový – 5 ks, hřib
53.00 Kč
152842
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Výzdoba třídy
Barevná abeceda je krásná názorně didaktická pomůcka , díky které se vaše předškolní děti mohou seznámit s písmeny
64.00 Kč
JAREM zvesela JAREM zvesela
Všichni se těšíme na jarní procházky. Díky kartičkám JAREM zvesela se během nich vaše děti budou skvěle bavit a ještě se u toho ledacos naučí! Zážitkové učení hrou je pro děti to nejlepší, co jim můžete nabídnout, a tak mohu aktivitu jen a jen doporučit. Díky kartičkám se totiž vaše děti seznámí s přírodou a vším, co ukrývá ve své kráse všemi smysly. Myšlenka kartiček je výborná sama o sobě. Navíc ale mají kartičky ještě 3 další výhody! Skvěle je využije jak paní učitelka v mateřské škole, tak maminka s tatínkem nebo babička s dědečkem se svými dětmi doma. K jejich využití prakticky vůbec nic nepotřebujete. A v poslední řadě – kartičky jsou doslova kapesní. Nemusíte tak s sebou nosit nic objemného, díky čemuž si budete moci procházky s dětmi užít na maximum. Jedinou podmínkou, kterou kartičky mají, je to, že musíte do přírody – bez toho to prostě nepůjde. Aktivita je určena k laminaci. PDF soubor obsahuje 16 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, celkem 70 kartiček o velikosti 8x5 centimetrů k oboustrannému tisku (6x strana s kartičkami + 6x zadní strana).
UUCZ-23409
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Jaro
67.00