JAREM zvesela

Téma:
Počet stran:
16
Velikost: 4.28 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Všichni se těšíme na jarní procházky. Díky kartičkám JAREM zvesela se během nich vaše děti budou skvěle bavit a ještě se u toho ledacos naučí! Zážitkové učení hrou je pro děti to nejlepší, co jim můžete nabídnout, a tak mohu aktivitu jen a jen doporučit. Díky kartičkám se totiž vaše děti seznámí s přírodou a vším, co ukrývá ve své kráse všemi smysly.

Myšlenka kartiček je výborná sama o sobě. Navíc ale mají kartičky ještě 3 další výhody! Skvěle je využije jak paní učitelka v mateřské škole, tak maminka s tatínkem nebo babička s dědečkem se svými dětmi doma. K jejich využití prakticky vůbec nic nepotřebujete. A v poslední řadě – kartičky jsou doslova kapesní. Nemusíte tak s sebou nosit nic objemného, díky čemuž si budete moci procházky s dětmi užít na maximum. Jedinou podmínkou, kterou kartičky mají, je to, že musíte do přírody – bez toho to prostě nepůjde.

Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 16 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • celkem 70 kartiček o velikosti 8x5 centimetrů k oboustrannému tisku (6x strana s kartičkami + 6x zadní strana).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

9181
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Sluchové vnímání je hned po vnímání zrakovém druhým nejdůležitějším prostředkem komunikace. I proto je potřeba tuto
52.00 Kč
332520
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Předloha ke kreslení
Září se pomalu ale jistě blíží. Přivítejte děti v novém školním roce veselou ručně vyrobenou výzdobou s PDF Šablonami
56.00 Kč
16995
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Skládačky
PDF soubor Lidské tělo jsem vytvořila za účelem rozšíření materiálů s touto tematikou pro předškolní děti. Malé i velké
91.00 Kč
127064
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Skoro všichni využíváme při práci s dětmi, ať ve školce nebo doma, pracovní listy. Protože k příležitosti oslavy Dne
63.00 Kč
JAREM zvesela JAREM zvesela
Všichni se těšíme na jarní procházky. Díky kartičkám JAREM zvesela se během nich vaše děti budou skvěle bavit a ještě se u toho ledacos naučí! Zážitkové učení hrou je pro děti to nejlepší, co jim můžete nabídnout, a tak mohu aktivitu jen a jen doporučit. Díky kartičkám se totiž vaše děti seznámí s přírodou a vším, co ukrývá ve své kráse všemi smysly. Myšlenka kartiček je výborná sama o sobě. Navíc ale mají kartičky ještě 3 další výhody! Skvěle je využije jak paní učitelka v mateřské škole, tak maminka s tatínkem nebo babička s dědečkem se svými dětmi doma. K jejich využití prakticky vůbec nic nepotřebujete. A v poslední řadě – kartičky jsou doslova kapesní. Nemusíte tak s sebou nosit nic objemného, díky čemuž si budete moci procházky s dětmi užít na maximum. Jedinou podmínkou, kterou kartičky mají, je to, že musíte do přírody – bez toho to prostě nepůjde. Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 16 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, celkem 70 kartiček o velikosti 8x5 centimetrů k oboustrannému tisku (6x strana s kartičkami + 6x zadní strana).
UUCZ-23409
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Jaro
67.00