Čísla veselé myšky

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 3.26 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 9. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Dokument obsahuje karty s číslicemi 1-10 + ilustrace představující počet.

Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo karty do výuky. Například k zafixování tvarů číslic nebo k názornému vyvození počtu. Téma daného materiálu jsou veselé myšky.

Dokument je připraven na tisk ve formátu A3, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A4 nebo jiných standardních formátech řady A. Pro lepší práci s kartami, doporučuji vytisknout na papír s vyšší gramáží nebo je zalisovat, případně podlepit kartonem.

Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora.  

 

Další produkty od autora Kantorka

348630
Český jazyk
1., 2., 3.
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje 34 písmen české abecedy (tiskací velká a malá písmena). Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo jako
50.00 Kč
360959
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5.
Ostatní
Dokument obsahuje karty s rozvrhem hodin ve dvou provedeních.
0.00 Kč
393904
Český jazyk
3., 4., 5.
Pracovní listy
Jedná se o sadu čtenářských listů , které se věnují postavě, ději, prostředí, obálce knihy, kompozici a jazykovým
45.00 Kč
360939
Český jazyk - čtení
3., 4., 5.
Pracovní listy
Materiál lze využít k založení čtenářských deníků nebo jako pracovní listy sloužící k reflexi po dočtení knihy do
45.00 Kč
Čísla veselé myšky Čísla veselé myšky
Dokument obsahuje karty s číslicemi 1-10 + ilustrace představující počet. Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo karty do výuky. Například k zafixování tvarů číslic nebo k názornému vyvození počtu. Téma daného materiálu jsou veselé myšky. Dokument je připraven na tisk ve formátu A3, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A4 nebo jiných standardních formátech řady A. Pro lepší práci s kartami, doporučuji vytisknout na papír s vyšší gramáží nebo je zalisovat, případně podlepit kartonem. Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora.    
UUCZ-349123
Matematika>Výzdoba třídy>MŠ - předškoláci>1.>2.
35.00