DRACI PODZIMÁCI-pohybové aktivity DRAČÍ PADÁKO-HRÁTKY

Počet stran:
25
Velikost: 4.51 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 9. 2023
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pdf soubor DRACI PODZIMÁCI aneb DRAČÍ PADÁKO-HRÁTKY: POHYBOVÉ AKTIVITY SE SLOVNÍM DOPROVODEM MOTIVOVANÉ PODZIMNÍMI DRAKY S VYUŽITÍM PADÁKU NA CVIČENÍ.

Podzim volá všechny draky, dračice a dráčata! Vyleťte ven a pěkně si společně zadovádějte! Nebe je plné draků podzimáků, rádi se vidí, rádi se potkávají a ze všeho nejradši se prohánějí mezi mraky!

Autorské aktivity, které soubor nabízí, jsou sestaveny tak, aby děti získávaly hravou a zábavnou formou povědomí o TRADICI, jakou je POUŠTĚNÍ PODZIMNÍHO DRAKA. Děti vedeme k uvědomění si souvislostí mezi pouštěním draků a typickým PODZIMNÍM POČASÍM, jakým je větrné počasí. V podzimním období fouká často VÍTR, a proto je jednou z typických podzimních aktivit právě POUŠTĚNÍ DRAKŮ a užívání si společné zábavy u této činnosti. POHYBOVÉ aktivity jsou založeny na vtipu a využíváme skvělou pomůcku pro stmelování kolektivu, jakou je právě PSYCHOMOTORICKÝ PADÁK.

Prostřednictvím nabízených tematických aktivit realizovaných s psychomotorickým padákem podporujeme týmovou spolupráci, pohybové dovednosti, navazování kontaktu mezi dětmi. Učíme se nové hry na dané téma a realizujeme aktivity, díky kterým procvičujeme pohybové dovednosti, pozornost, hbitost, postřeh, sluchové a zrakové vnímání, paměť, myšlení. 

pohybové aktivity se slovním/hudebním doprovodem+ velké omalovánky k vytisknutí s podzimní tematikou

zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com

obsah: 

1. PO NEBI SE PROHÁNÍME (pohybová hra se slovním doprovodem, rozvíjíme sluchové vnímání, pozornost, paměť)

2. NA VÍTR (pohybová hra se slovním doprovodem, rozvíjíme sluchové vnímání a rozlišování, pozornost, reakci na signál)

3. NA SMUTNÉ DRAKY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme poznávání barev, zrakové vnímání a rozlišování)

4. DRAKA MÁM, RADOST MÁM (kontaktní hra se slovním doprovodem, rozvíjíme vzájemné vztahy mezi děti, emoční inteligenci, učíme se myslet na druhého)

5. NA DRAKA A ČERNÝ MRAK (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme zrakovou paměť, myšlení, pozornost, jména kamarádů)

6. NA DRAKY A SLUNÍČKO (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme prostorovou orientaci-pojmy čelem k, zády k, bokem k,...) 

7. Z NEBE SPADL DRAK (veselá pohybová počítací písnička, procvičujeme číselnou řadu-předmatematické dovednosti, pozornost, sluchové vnímání, myšlení, paměť)

8. MY JSME DRACI! (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme paměť, reakci na své jméno)

9. JSME VESELÁ DRAČÍ KOPA! (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme části těla a umíme je pojmenovat, hbitost)

10. DRAKU, PATŘÍŠ K NÁM (kontaktní hra s nápěvem Uvíjíme věneček, posilujeme vztahy mezi dětmi, rozvíjíme zájem o druhého)

 

 

 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

111606
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book CO SE DĚJE V HNÍZDĚ- téma PTÁCI A JARO, obsahuje náměty na ŘÍZENÉ aktivity, kterými podporujeme všestranný
150.00 Kč
105171
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book Veselé Velikonoce, obsahuje náměty na různorodé aktivity s VELIKONOČNÍ tematikou, propojené s řečovým, či
145.00 Kč
181076
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book KDYŽ JDE BROUČEK SPÁT, nabízí různorodé autorské aktivity, doprovázené jednoduchým řečovým/ hudebním doprovodem
150.00 Kč
60296
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book obsahuje autorské náměty na POHYBOVÉ aktivity s využitím padáku na cvičení. Aktivity podporují všestranný rozvoj
145.00 Kč
DRACI PODZIMÁCI-pohybové aktivity DRAČÍ PADÁKO-HRÁTKY DRACI PODZIMÁCI-pohybové aktivity DRAČÍ PADÁKO-HRÁTKY
Pdf soubor DRACI PODZIMÁCI aneb DRAČÍ PADÁKO-HRÁTKY: POHYBOVÉ AKTIVITY SE SLOVNÍM DOPROVODEM MOTIVOVANÉ PODZIMNÍMI DRAKY S VYUŽITÍM PADÁKU NA CVIČENÍ. Podzim volá všechny draky, dračice a dráčata! Vyleťte ven a pěkně si společně zadovádějte! Nebe je plné draků podzimáků, rádi se vidí, rádi se potkávají a ze všeho nejradši se prohánějí mezi mraky! Autorské aktivity, které soubor nabízí, jsou sestaveny tak, aby děti získávaly hravou a zábavnou formou povědomí o TRADICI, jakou je POUŠTĚNÍ PODZIMNÍHO DRAKA. Děti vedeme k uvědomění si souvislostí mezi pouštěním draků a typickým PODZIMNÍM POČASÍM, jakým je větrné počasí. V podzimním období fouká často VÍTR, a proto je jednou z typických podzimních aktivit právě POUŠTĚNÍ DRAKŮ a užívání si společné zábavy u této činnosti. POHYBOVÉ aktivity jsou založeny na vtipu a využíváme skvělou pomůcku pro stmelování kolektivu, jakou je právě PSYCHOMOTORICKÝ PADÁK. Prostřednictvím nabízených tematických aktivit realizovaných s psychomotorickým padákem podporujeme týmovou spolupráci, pohybové dovednosti, navazování kontaktu mezi dětmi. Učíme se nové hry na dané téma a realizujeme aktivity, díky kterým procvičujeme pohybové dovednosti, pozornost, hbitost, postřeh, sluchové a zrakové vnímání, paměť, myšlení.  pohybové aktivity se slovním/hudebním doprovodem+ velké omalovánky k vytisknutí s podzimní tematikou zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com obsah:  1. PO NEBI SE PROHÁNÍME (pohybová hra se slovním doprovodem, rozvíjíme sluchové vnímání, pozornost, paměť) 2. NA VÍTR (pohybová hra se slovním doprovodem, rozvíjíme sluchové vnímání a rozlišování, pozornost, reakci na signál) 3. NA SMUTNÉ DRAKY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme poznávání barev, zrakové vnímání a rozlišování) 4. DRAKA MÁM, RADOST MÁM (kontaktní hra se slovním doprovodem, rozvíjíme vzájemné vztahy mezi děti, emoční inteligenci, učíme se myslet na druhého) 5. NA DRAKA A ČERNÝ MRAK (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme zrakovou paměť, myšlení, pozornost, jména kamarádů) 6. NA DRAKY A SLUNÍČKO (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme prostorovou orientaci-pojmy čelem k, zády k, bokem k,...)  7. Z NEBE SPADL DRAK (veselá pohybová počítací písnička, procvičujeme číselnou řadu-předmatematické dovednosti, pozornost, sluchové vnímání, myšlení, paměť) 8. MY JSME DRACI! (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme paměť, reakci na své jméno) 9. JSME VESELÁ DRAČÍ KOPA! (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme části těla a umíme je pojmenovat, hbitost) 10. DRAKU, PATŘÍŠ K NÁM (kontaktní hra s nápěvem Uvíjíme věneček, posilujeme vztahy mezi dětmi, rozvíjíme zájem o druhého)      
UUCZ-354698
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Drakiáda>Podzim
150.00