PROČ MÁŠ TAK VELKÉ UŠI, BABI- aktivity na téma ČERVENÁ KARKULKA

Počet stran:
29
Velikost: 1.05 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 2. 2023
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Náměty na ranní volné aktivity a řízené činnosti na téma: ČERVENÁ KARKULKA- POZNÁVÁME NAŠE TĚLO, PROCVIČUJEME LOKOMOČNÍ A POHYBOVÉ DOVEDNOSTI. Toto téma je volně propojeno s pohádkou O Červené Karkulce.

 

Popis: autorský e-book nabízí náměty na ranní volné aktivity a řízené činnosti, které jsou propojeny s řečovým/ hudebním doprovodem, na téma: POZNÁVÁME A PROCVIČUJEME NAŠE TĚLO S ČERVENOU KARKULKOU. Toto téma je volně propojeno s pohádkou O Červené Karkulce, která nás celým týdnem bude provázet, spolu s dalšími postavami, vystupujícími v pohádce. Karkulka děti naučí, jak zdolávat překážky nacházející se v lese (přeskakujeme, přebíháme, lezeme na žebřiny.) Spolu s myslivcem si zase pojmenujte části těla a určete, která ruka je levá a která pravá. Vlk děti naučí, jaký je rozdíl mezi skoky, přeskoky, chůzí, během a procvičíte si tak celé tělo! Autorský e-book Proč máš tak velké uši, babi, přináší opět originální náměty na aktivity s dětmi předškolního věku. Poskytuje oporu při tvorbě vzdělávacího týdenního plánu.
Aktivity jsou zaměřeny na pojmenování a určování částí těla, celkový pohybový rozvoj, lokomoční dovednosti a prožívání radosti z pohybu.
Přes osmdesát námětů na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY A ŘÍZENÉ ČINNOSTI, omalovánky a úkoly pro děti.

celkový počet stran: 29
 

obsah: 

1. KARKULIČKO, VSTÁVEJ! (nápěv Tluče bubeníček, pohybová hra, určujeme části těla)
2. BEŽÍ, LESEM, BĚŽÍ (nápěv Běží, voda, běží, cvičení na rozvoj hrubé motoriky)
3. JAK VLK JEŽÍ CHLUPY (šprýmovací písnička- nápěv Já mám doma trnku, procvičujeme hrubou motoriku, číselnou řadu)
4. KAŽDÝ, KDO MÁ (pohybová hra, procvičujeme části těla, sluchové vnímání)
5. JAK MYSLIVEC PO LESE CHODIL (pohybová hra, nápěv Spievanky, spievanky, určujeme jednotlivé části těla)
6. CO DĚLÁ VLK (pohybová hra, cvičíme lokomoční dovednosti, pohybovou obratnost)
7. SCHOVEJTE SE, SCHOVEJTE SE (pohybová hra, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, pohybové úkony)
8. KDO TO ŤUKÁ (nápěv Bratře Kubo, procvičujeme smyslové vnímání, prostorovou orientaci, určujeme danou polohu těla)
9. MYSLIVEC NA POSEDU (kontaktní šprýmovací písnička, nápěv Tři citrónky, určujeme části těla)
10. NA VLKA (pohybová hra, procvičujeme lokomoční dovednosti, hrubou motoriku)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

61168
Hudební výchova
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book Malý zpěvníček podzimních písniček, obsahuje autorské písničky s podzimní tematikou, včetně pracovního listu ke
140.00 Kč
60414
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor HALLOWEENSKÉ krátkohrátky-POHYBOVÉ aktivity na téma HALLOWEEN, nabízí zábavné POHYBOVÉ AKTIVITY pro děti na
150.00 Kč
61202
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Autorský e- book JAK DUPOU SLONI- téma AFRICKÁ ZVÍŘATA, obsahuje náměty na různorodé aktivity provázané se slovním
150.00 Kč
60279
Nezařazené k předmětu
Písničky, básničky
Autorský e- book Když jsi šťastný jako blecha- AKTIVITY NA SEZNÁMENÍ DĚTÍ-NÁMĚTY NA KONTAKTNÍ AKTIVITY NA UPEVŇOVÁNÍ
145.00 Kč
PROČ MÁŠ TAK VELKÉ UŠI, BABI- aktivity na téma ČERVENÁ KARKULKA PROČ MÁŠ TAK VELKÉ UŠI, BABI- aktivity na téma ČERVENÁ KARKULKA
Náměty na ranní volné aktivity a řízené činnosti na téma: ČERVENÁ KARKULKA- POZNÁVÁME NAŠE TĚLO, PROCVIČUJEME LOKOMOČNÍ A POHYBOVÉ DOVEDNOSTI. Toto téma je volně propojeno s pohádkou O Červené Karkulce.   Popis: autorský e-book nabízí náměty na ranní volné aktivity a řízené činnosti, které jsou propojeny s řečovým/ hudebním doprovodem, na téma: POZNÁVÁME A PROCVIČUJEME NAŠE TĚLO S ČERVENOU KARKULKOU. Toto téma je volně propojeno s pohádkou O Červené Karkulce, která nás celým týdnem bude provázet, spolu s dalšími postavami, vystupujícími v pohádce. Karkulka děti naučí, jak zdolávat překážky nacházející se v lese (přeskakujeme, přebíháme, lezeme na žebřiny.) Spolu s myslivcem si zase pojmenujte části těla a určete, která ruka je levá a která pravá. Vlk děti naučí, jaký je rozdíl mezi skoky, přeskoky, chůzí, během a procvičíte si tak celé tělo! Autorský e-book Proč máš tak velké uši, babi, přináší opět originální náměty na aktivity s dětmi předškolního věku. Poskytuje oporu při tvorbě vzdělávacího týdenního plánu. Aktivity jsou zaměřeny na pojmenování a určování částí těla, celkový pohybový rozvoj, lokomoční dovednosti a prožívání radosti z pohybu. Přes osmdesát námětů na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY A ŘÍZENÉ ČINNOSTI, omalovánky a úkoly pro děti. celkový počet stran: 29   obsah:  1. KARKULIČKO, VSTÁVEJ! (nápěv Tluče bubeníček, pohybová hra, určujeme části těla) 2. BEŽÍ, LESEM, BĚŽÍ (nápěv Běží, voda, běží, cvičení na rozvoj hrubé motoriky) 3. JAK VLK JEŽÍ CHLUPY (šprýmovací písnička- nápěv Já mám doma trnku, procvičujeme hrubou motoriku, číselnou řadu) 4. KAŽDÝ, KDO MÁ (pohybová hra, procvičujeme části těla, sluchové vnímání) 5. JAK MYSLIVEC PO LESE CHODIL (pohybová hra, nápěv Spievanky, spievanky, určujeme jednotlivé části těla) 6. CO DĚLÁ VLK (pohybová hra, cvičíme lokomoční dovednosti, pohybovou obratnost) 7. SCHOVEJTE SE, SCHOVEJTE SE (pohybová hra, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, pohybové úkony) 8. KDO TO ŤUKÁ (nápěv Bratře Kubo, procvičujeme smyslové vnímání, prostorovou orientaci, určujeme danou polohu těla) 9. MYSLIVEC NA POSEDU (kontaktní šprýmovací písnička, nápěv Tři citrónky, určujeme části těla) 10. NA VLKA (pohybová hra, procvičujeme lokomoční dovednosti, hrubou motoriku)
UUCZ-63282
Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Lidské tělo>Pohádky>Sport
150.00