SMĚJEME SE S MASOPUSTEM- pohybové aktivity na téma MASOPUST

Počet stran:
25
Velikost: 1.86 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 2. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

E- book obsahuje autorské náměty na pohybové hry provázané se slovním/ hudebním doprovodem, jejichž prostřednictvím se děti hravou formou seznamují s tradicemi masopustu, průvodem, maškarami, masopustními hody a hlavními postavami masopustu, jako jsou Masopust , kobylka, kominík, medvěd,...

 

popis: autorský e- book SMĚJEME SE S MASOPUSTEM, poskytuje originální náměty na pohybové aktivity provázané se  slovním/hudebním doprovodem, jejichž prostřednictvím se děti hravou formou seznamují s tradicemi masopustu, průvodem, maškarami, masopustními hody a hlavními postavami masopustu, jako jsou Masopust , kobylka, kominík, medvěd,... u jednotlivých aktivit rozvíjíme nejen spolupráci, sluchové vnímání, pozornost, pohybové dovednosti, myšlení, řeč, ale hlavně nám přináší smích a radost. Tento e- book vám bude oporou a inspirací při sestavování vhodných činností v tematickém vzdělávacím plánu. Přeji Vám veselou zábavu při realizování masopustních aktivit!

Součástí e- booku jsou: omalovánky, pracovní listy a PEXESA S MASOPUSTNÍ TEMATIKOU: maškarní a hudební nástroje

celkový počet stran: 25

 

obsah: 

1. NA MASOPUSTA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, zrakové vnímání, hbitost)
2. NA MEDVĚDA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, prostorovou orientaci, hbitost)
3. NA KOBLÍŽKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, hbitost, orientaci v prostoru)
4. NA MASKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, myšlení, pozornost, prostorovou orientaci)
5. NA JITRNICI (pohybová hra s písničkou, procvičujeme zrakové vnímání, pozornost)
6. NA HOSPODÁŘE A HOSPODYNI (pohybová hra s písničkou, procvičujeme smyslové vnímání, pozornost, sluchové vnímání, prostorovou orientaci)
7. NA KOMINÍKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, obratnost, manipulace s míčem)
8. KOLÁČ, MASO, JITRNICE (pohybová hra s písničkou, procvičujeme spolupráci, hbitost, sluchové vnímání)
9. NA KOLÁČ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme rytmické cítění, zrakové vnímání, manipulaci s míčem)
10. NA KOBYLKU (pohybová hra s písničkou (procvičujeme spolupráci ve skupině, obratnost, sluchové vnímání, prostorovou orientaci)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

61168
Hudební výchova
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book Malý zpěvníček podzimních písniček, obsahuje autorské písničky s podzimní tematikou, včetně pracovního listu ke
140.00 Kč
60787
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book obsahuje náměty na RŮZNORODÉ autorské aktivity provázané s jednoduchým řečovým/hudebním doprovodem, které
150.00 Kč
100637
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E-book obsahuje autorské náměty na různorodé aktivity s dětmi na téma: VELIKONOCE, ČARODĚJNICE, SVÁTEK MAMINEK, které
175.00 Kč
338292
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor poskytuje náměty na ranní UVÍTACÍ RITUÁLY S DĚTMI (3-6 let), které zařazujeme před zahájením řízené činnosti
150.00 Kč
SMĚJEME SE S MASOPUSTEM- pohybové aktivity na téma MASOPUST SMĚJEME SE S MASOPUSTEM- pohybové aktivity na téma MASOPUST
E- book obsahuje autorské náměty na pohybové hry provázané se slovním/ hudebním doprovodem, jejichž prostřednictvím se děti hravou formou seznamují s tradicemi masopustu, průvodem, maškarami, masopustními hody a hlavními postavami masopustu, jako jsou Masopust , kobylka, kominík, medvěd,...   popis: autorský e- book SMĚJEME SE S MASOPUSTEM, poskytuje originální náměty na pohybové aktivity provázané se  slovním/hudebním doprovodem, jejichž prostřednictvím se děti hravou formou seznamují s tradicemi masopustu, průvodem, maškarami, masopustními hody a hlavními postavami masopustu, jako jsou Masopust , kobylka, kominík, medvěd,... u jednotlivých aktivit rozvíjíme nejen spolupráci, sluchové vnímání, pozornost, pohybové dovednosti, myšlení, řeč, ale hlavně nám přináší smích a radost. Tento e- book vám bude oporou a inspirací při sestavování vhodných činností v tematickém vzdělávacím plánu. Přeji Vám veselou zábavu při realizování masopustních aktivit! Součástí e- booku jsou: omalovánky, pracovní listy a PEXESA S MASOPUSTNÍ TEMATIKOU: maškarní a hudební nástroje celkový počet stran: 25   obsah:  1. NA MASOPUSTA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, zrakové vnímání, hbitost) 2. NA MEDVĚDA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, prostorovou orientaci, hbitost) 3. NA KOBLÍŽKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, hbitost, orientaci v prostoru) 4. NA MASKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, myšlení, pozornost, prostorovou orientaci) 5. NA JITRNICI (pohybová hra s písničkou, procvičujeme zrakové vnímání, pozornost) 6. NA HOSPODÁŘE A HOSPODYNI (pohybová hra s písničkou, procvičujeme smyslové vnímání, pozornost, sluchové vnímání, prostorovou orientaci) 7. NA KOMINÍKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, obratnost, manipulace s míčem) 8. KOLÁČ, MASO, JITRNICE (pohybová hra s písničkou, procvičujeme spolupráci, hbitost, sluchové vnímání) 9. NA KOLÁČ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme rytmické cítění, zrakové vnímání, manipulaci s míčem) 10. NA KOBYLKU (pohybová hra s písničkou (procvičujeme spolupráci ve skupině, obratnost, sluchové vnímání, prostorovou orientaci)
UUCZ-62929
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Masopust, Karneval>Jaro>Zima
175.00