VÁNOČNÍ HRY S KOLEDAMI-hudebně-POHYBOVÉ aktivity

Počet stran:
16
Velikost: 1.14 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 10. 2023
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pdf soubor VÁNOČNÍ HRY S KOLEDAMI aneb CO ZPÍVAL VÁNOČNÍ ZVONEČEK, obsahuje originální náměty na hudebně-POHYBOVÉ aktivity s předvánoční a vánoční tematikou, které mají nápěv známých českých koled. Činnosti do Vaší tematické PŘÍPRAVY v předvánočním/vánočním období. 

Prostřednictvím hudebně-POHYBOVÝCH aktivit poznáváme krásné české tradice, jakými jsou příchod sv. BARBORY, sv. MIKULÁŠE, čekání na JEŽÍŠKA. Verše jsou jednoduché a snadno zapamatovatelné. Dětem se zábavnou formou dostávají do oušek nápěvy tradičních českých koled a navíc si u aktivit určitě užijí spoustu zábavy a radostného očekávání! 

Zazpívejte si veselou písničku JAK VYPADÁ MIKULÁŠ, zahrajte si NA BARBORKU a procvičte si hmatové vnímání, zazpívejte a zacvičte si u hry PODÍVEJTE, DĚTI, JEŽÍŠEK K NÁM LETÍ a další. 

zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com

Pdf soubor Vánoční hry s koledami je graficky upravená původní verze souboru Vánoční hry s koledami. 

 

obsah: 

1. NA ANDĚLÍČKA (hudebně-pohybová hra s procvičováním zrakové paměti, nápěv Pásli ovce Valaši)

2. NA VESELÉHO ČERTA (hudebně-pohybová hra s využitím a poznáváním Orffových nástrojů, nápěv Pásli ovce Valaši)

3. PODÍVEJTE, DĚTI, JEŽÍŠEK K NÁM LETÍ (hudebně-pohybová hra, procvičujeme části těla, hrubou motoriku, nápěv Z jedné strany chvojka)

4. NA SPÍCÍHO ANDĚLÍČKA (hudebně-pohybová hra, procvičujeme sluchové vnímání, koncentraci na sebe sama, nápěv Jak jsi krásné, neviňátko)

5. PEKELNÁ BRÁNA (hudebně-pohybová hra, procvičujeme hbitost, rychlost, nápěv Štěstí, zdraví, pokoj svatý)

6. ČERTI A ČERTICE PŘICHÁZEJÍ (hudebně-pohybová hra, procvičujeme prostorovou orientaci, nápěv Veselé Vánoce)

7. JEŽÍŠEK VE VÝŠKÁCH (hudebně-pohybová hra, procvičujeme paměť, nápěv Dědečku, dědečku, koleda)

8. JAK VYPADÁ MIKULÁŠ (hudební hra,  procvičujeme myšlení, upevňujeme znalosti o Mikuláši, nápěv Půjdem spolu do Betléma)

9. NA BARBORKU (hudebně-pohybová hra, procvičujeme smyslové vnímání, nápěv Rolničky- refrén!)

10. ANDĚLSKÁ HONIČKA (hudebně-pohybová hra, procvičujeme spolupráci, nápěv Pásli ovce Valaši)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

60786
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E-book obsahuje náměty na řízené vzdělávací aktivity, propojené s autorskými říkankami a písničkami, na téma: BARVY A
175.00 Kč
107180
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book KDYŽ SE MOUCHA PROBUDILA- téma HMYZ NA JAŘE aneb včelky, mouchy a další hmyzí přátelé, obsahuje autorské náměty
150.00 Kč
74487
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor BLE BLE hrátky s padákem – pohybové ČERTOVSKÉ hry, obsahuje autorské náměty na POHYBOVÉ aktivity s dětmi
145.00 Kč
98079
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E-book poskytuje náměty na vzdělávací aktivity- RANNÍ volné činnosti a ŘÍZENÉ činnosti na téma: ZIMNÍ SPORTY
175.00 Kč
VÁNOČNÍ HRY S KOLEDAMI-hudebně-POHYBOVÉ aktivity VÁNOČNÍ HRY S KOLEDAMI-hudebně-POHYBOVÉ aktivity
Pdf soubor VÁNOČNÍ HRY S KOLEDAMI aneb CO ZPÍVAL VÁNOČNÍ ZVONEČEK, obsahuje originální náměty na hudebně-POHYBOVÉ aktivity s předvánoční a vánoční tematikou, které mají nápěv známých českých koled. Činnosti do Vaší tematické PŘÍPRAVY v předvánočním/vánočním období.  Prostřednictvím hudebně-POHYBOVÝCH aktivit poznáváme krásné české tradice, jakými jsou příchod sv. BARBORY, sv. MIKULÁŠE, čekání na JEŽÍŠKA. Verše jsou jednoduché a snadno zapamatovatelné. Dětem se zábavnou formou dostávají do oušek nápěvy tradičních českých koled a navíc si u aktivit určitě užijí spoustu zábavy a radostného očekávání!  Zazpívejte si veselou písničku JAK VYPADÁ MIKULÁŠ, zahrajte si NA BARBORKU a procvičte si hmatové vnímání, zazpívejte a zacvičte si u hry PODÍVEJTE, DĚTI, JEŽÍŠEK K NÁM LETÍ a další.  zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com Pdf soubor Vánoční hry s koledami je graficky upravená původní verze souboru Vánoční hry s koledami.    obsah:  1. NA ANDĚLÍČKA (hudebně-pohybová hra s procvičováním zrakové paměti, nápěv Pásli ovce Valaši) 2. NA VESELÉHO ČERTA (hudebně-pohybová hra s využitím a poznáváním Orffových nástrojů, nápěv Pásli ovce Valaši) 3. PODÍVEJTE, DĚTI, JEŽÍŠEK K NÁM LETÍ (hudebně-pohybová hra, procvičujeme části těla, hrubou motoriku, nápěv Z jedné strany chvojka) 4. NA SPÍCÍHO ANDĚLÍČKA (hudebně-pohybová hra, procvičujeme sluchové vnímání, koncentraci na sebe sama, nápěv Jak jsi krásné, neviňátko) 5. PEKELNÁ BRÁNA (hudebně-pohybová hra, procvičujeme hbitost, rychlost, nápěv Štěstí, zdraví, pokoj svatý) 6. ČERTI A ČERTICE PŘICHÁZEJÍ (hudebně-pohybová hra, procvičujeme prostorovou orientaci, nápěv Veselé Vánoce) 7. JEŽÍŠEK VE VÝŠKÁCH (hudebně-pohybová hra, procvičujeme paměť, nápěv Dědečku, dědečku, koleda) 8. JAK VYPADÁ MIKULÁŠ (hudební hra,  procvičujeme myšlení, upevňujeme znalosti o Mikuláši, nápěv Půjdem spolu do Betléma) 9. NA BARBORKU (hudebně-pohybová hra, procvičujeme smyslové vnímání, nápěv Rolničky- refrén!) 10. ANDĚLSKÁ HONIČKA (hudebně-pohybová hra, procvičujeme spolupráci, nápěv Pásli ovce Valaši)
UUCZ-66119
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima>Vánoce
150.00