KARNEVALOVÝ týden- aktivity spojené se SLOVNÍM, či HUDEBNÍM doprovodem

Počet stran:
30
Velikost: 2.65 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 1. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

E- book KARNEVALOVÝ TÝDEN- téma KARNEVAL, nabízí autorské různorodé aktivity se SLOVNÍM, či HUDEBNÍM doprovodem na dané téma. Materiál poskytuje náměty na činnosti, které můžete zařadit při ŘÍZENÝCH aktivitách a RANNÍCH volných činnostech. Naleznete zde originální POHYBOVÉ hry s jednoduchým slovním doprovodem, veselé aktivity s HUDEBNÍM doprovodem a náměty na činnosti, které můžete s dětmi zrealizovat při ranních hrách. E-book vám poskytuje inspiraci a oporu v tematickém KARNEVALOVÉM/MAŠKARNÍM týdnu a širokou škálu činností, které můžete zařadit do své TÝDENNÍ PŘÍPRAVY. 

Náměty na aktivity spojené se slovním/hudebním doprovodem+ námět, jak lze s danou aktivitou pracovat+ tematické omalovánky. 

doporučená věková skupina: 4- 7 let

zdroje obrázků: www.pixabay.com

AKTIVITY JSOU AUTORSKÉ. DALŠÍ ŠÍŘENÍ A KOPÍROVÁNÍ MATERIÁLU POUZE SE SOUHLASEM AUTORA. 

obsah: 

1. MÍSTO SI VYMĚNÍM (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, jména kamarádů ve skupině)

2. NA POHÁDKY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme názvy pohádek, myšlení, pozornost, hbitos)

3. KARNEVALE, HOLA HEJ! (pohybová hra s hudebním doprovodem, procvičujeme pohybové dovednosti, pozornost, sluchové vnímání, podporujeme kontakt mezi dětmi)

4. NA MASKY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme počáteční hlásku, sluchové vnímání a rozlišování, zrakové rozlišování)

5. NA DRAKA (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme zrakové vnímání, paměť, odlišování částí od celku)

6. TOČ SE, MASKO, TOČ! (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme pohybové dovednosti, zrakové vnímání, rozhodnost, hbitost)

7. MASKY JDOU V PRŮVODU (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme prostorovou orientaci, pojmy: vpřed, vzad- rozlišování, určování)

8. KARNEVAL (pohybová hra s hudebním doprovodem, procvičujeme sluchové vnímání, reakci na své jméno, pozornost, běh v určeném směru)

9. MAŠKARY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme pojmy: dovnitř, ven, prostorovou orientaci, spolupráci ve skupině, procvičujeme dané části těla)

10. MAŠKA-MAŠKA-MAŠKARA (veselá písnička, procvičujeme gymnastiku mluvidel- hlasové cvičení, rytmické cítění)

 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

98079
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E-book poskytuje náměty na vzdělávací aktivity- RANNÍ volné činnosti a ŘÍZENÉ činnosti na téma: ZIMNÍ SPORTY
175.00 Kč
61237
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor CO SI ČERTI BRBLALI-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA na téma ČERTI, MIKULÁŠ, obsahuje autorské náměty na RANNÍ volné hry a
175.00 Kč
66119
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor VÁNOČNÍ HRY S KOLEDAMI aneb CO ZPÍVAL VÁNOČNÍ ZVONEČEK, obsahuje originální náměty na hudebně-POHYBOVÉ
150.00 Kč
60298
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci
Přípravy hodiny/lekce
E- book s podzimní tematikou obsahuje náměty na řízené vzdělávací aktivity pro všestranný rozvoj dětí. Využití v celém
175.00 Kč
KARNEVALOVÝ týden- aktivity spojené se SLOVNÍM, či HUDEBNÍM doprovodem KARNEVALOVÝ týden- aktivity spojené se SLOVNÍM, či HUDEBNÍM doprovodem
E- book KARNEVALOVÝ TÝDEN- téma KARNEVAL, nabízí autorské různorodé aktivity se SLOVNÍM, či HUDEBNÍM doprovodem na dané téma. Materiál poskytuje náměty na činnosti, které můžete zařadit při ŘÍZENÝCH aktivitách a RANNÍCH volných činnostech. Naleznete zde originální POHYBOVÉ hry s jednoduchým slovním doprovodem, veselé aktivity s HUDEBNÍM doprovodem a náměty na činnosti, které můžete s dětmi zrealizovat při ranních hrách. E-book vám poskytuje inspiraci a oporu v tematickém KARNEVALOVÉM/MAŠKARNÍM týdnu a širokou škálu činností, které můžete zařadit do své TÝDENNÍ PŘÍPRAVY.  Náměty na aktivity spojené se slovním/hudebním doprovodem+ námět, jak lze s danou aktivitou pracovat+ tematické omalovánky.  doporučená věková skupina: 4- 7 let zdroje obrázků: www.pixabay.com AKTIVITY JSOU AUTORSKÉ. DALŠÍ ŠÍŘENÍ A KOPÍROVÁNÍ MATERIÁLU POUZE SE SOUHLASEM AUTORA.  obsah:  1. MÍSTO SI VYMĚNÍM (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, jména kamarádů ve skupině) 2. NA POHÁDKY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme názvy pohádek, myšlení, pozornost, hbitos) 3. KARNEVALE, HOLA HEJ! (pohybová hra s hudebním doprovodem, procvičujeme pohybové dovednosti, pozornost, sluchové vnímání, podporujeme kontakt mezi dětmi) 4. NA MASKY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme počáteční hlásku, sluchové vnímání a rozlišování, zrakové rozlišování) 5. NA DRAKA (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme zrakové vnímání, paměť, odlišování částí od celku) 6. TOČ SE, MASKO, TOČ! (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme pohybové dovednosti, zrakové vnímání, rozhodnost, hbitost) 7. MASKY JDOU V PRŮVODU (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme prostorovou orientaci, pojmy: vpřed, vzad- rozlišování, určování) 8. KARNEVAL (pohybová hra s hudebním doprovodem, procvičujeme sluchové vnímání, reakci na své jméno, pozornost, běh v určeném směru) 9. MAŠKARY (pohybová hra se slovním doprovodem, procvičujeme pojmy: dovnitř, ven, prostorovou orientaci, spolupráci ve skupině, procvičujeme dané části těla) 10. MAŠKA-MAŠKA-MAŠKARA (veselá písnička, procvičujeme gymnastiku mluvidel- hlasové cvičení, rytmické cítění)  
UUCZ-238222
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Masopust, Karneval
175.00