JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA – TEMATICKÁ VÁNOČNÍ PŘÍPRAVA

Počet stran:
25
Velikost: 1.3 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pdf soubor JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA - TEMATICKÁ VÁNOČNÍ PŘÍPRAVA, obsahuje náměty na VÁNOČNÍ aktivity s dětmi. POHYBOVÉ, SLOVNÍ, HUDEBNĚ-POHYBOVÉ, DIDAKTICKÉ, PAMĚŤOVÉ, TVŮRČÍ a jiné aktivity, které zařazujeme v rámci RANNÍ volné hry a ŘÍZENÝCH činností. INSPIRACE na VÁNOČNÍ BESÍDKU. 

Prostřednictvím nabízených aktivit navodíme ve třídě vánoční atmosféru spojenou s těšením a radostným očekáváním příchodu JEŽÍŠKA. Realizujeme činnosti a podporujeme v dětech radost a nadšení z nadcházejících vánočních svátků a díky různorodým hrám, které jsou motivovány JEŽÍŠKEM, ANDÍLKY, VÁNOČNÍ hvězdou, SNĚHOVÝMI vločkami, KAPŘÍKEM, vánočním STROMEČKEM a dalšími, prožíváme radostné očekávání společně s dětmi.

Aktivity, které pdf soubor nabízí, přinesou Vašim dětem úsměv na tváři a milé pohlazení v předvánočním čase, kdy se všichni společně těšíme na Ježíška.

V pdf souboru najdete přes čtyřicet námětů na ranní volné hry, náměty na řízené činnosti + další tipy na obměnu dané aktivity a jako VÁNOČNÍ BONUS dvě autorské písničky navíc, které zcela jistě můžete využít (stejně tak, jako další aktivity v rámci VÁNOČNÍ BESÍDKY. 

zdroj obrázků: www.freepik.com

 

obsah: 

1. TOULAVÁ HVĚZDA (rytmické grafomotorické cvičení)

2. Z NEBE SKOČIL ANDĚLÍČEK (procvičujeme sluchové vnímání, pozornost)

3. TO JE ZIMA NÁM (procvičujeme jemnou motoriku ruky, zápěstí a prstů, rytmické cítění)

4. KDO HVĚZDU MÁ (procvičujeme prostorovou orientaci, jemnou motoriku prstů)

5. KAPŘÍK (procvičujeme jemnou motoriku zápěstí, sluchové a zrakové vnímání)

6. U JEŽÍŠKA V ZAHRÁDCE (procvičujeme číselnou řadu do deseti, zrakovou paměť)

7. VÁNOČNÍ BRÁNA (spolupráce, vzájemná sounáležitost)

8. JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA (procvičujeme paměť, sluchové vnímání)

9. SNĚŽNÝ PTÁČEK (procvičujeme rytmické cítění, číselnou řadu, hlásku na začátku slova)

10. NA KOPCI TO ROZTOČÍME! (pohybová obratnost, hbitost, sluchové vnímání, pozornost)+

+ autorská vánoční písnička NEBESKÁ POŠTA (zpívají Čiperkové) a BIM, BAM, BOM

Další produkty od autora Jana Peregrinová

333382
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Didaktické hry
Pdf soubor-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA: ADAPTAČNÍ-SEZNAMOVACÍ TÝDEN S NEJMENŠÍMI, nabízí náměty na ŘÍZENOU činnost a RANNÍ VOLNÉ
175.00 Kč
117725
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
tematický týdenní plán: JARNÍ KVĚTINY Popis: autorský e- book poskytuje oporu při tvorbě tematického vzdělávacího plánu
125.00 Kč
74487
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor BLE BLE hrátky s padákem – pohybové ČERTOVSKÉ hry, obsahuje autorské náměty na POHYBOVÉ aktivity s dětmi
145.00 Kč
302193
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Autorský e-book BERUŠKOVÝ TÝDEN-tematický blok BERUŠKY, poskytuje oporu při sestavování TEMATICKÉ PŘÍPRAVY. Nabízí
175.00 Kč
JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA – TEMATICKÁ VÁNOČNÍ PŘÍPRAVA JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA – TEMATICKÁ VÁNOČNÍ PŘÍPRAVA
Pdf soubor JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA - TEMATICKÁ VÁNOČNÍ PŘÍPRAVA, obsahuje náměty na VÁNOČNÍ aktivity s dětmi. POHYBOVÉ, SLOVNÍ, HUDEBNĚ-POHYBOVÉ, DIDAKTICKÉ, PAMĚŤOVÉ, TVŮRČÍ a jiné aktivity, které zařazujeme v rámci RANNÍ volné hry a ŘÍZENÝCH činností. INSPIRACE na VÁNOČNÍ BESÍDKU.  Prostřednictvím nabízených aktivit navodíme ve třídě vánoční atmosféru spojenou s těšením a radostným očekáváním příchodu JEŽÍŠKA. Realizujeme činnosti a podporujeme v dětech radost a nadšení z nadcházejících vánočních svátků a díky různorodým hrám, které jsou motivovány JEŽÍŠKEM, ANDÍLKY, VÁNOČNÍ hvězdou, SNĚHOVÝMI vločkami, KAPŘÍKEM, vánočním STROMEČKEM a dalšími, prožíváme radostné očekávání společně s dětmi. Aktivity, které pdf soubor nabízí, přinesou Vašim dětem úsměv na tváři a milé pohlazení v předvánočním čase, kdy se všichni společně těšíme na Ježíška. V pdf souboru najdete přes čtyřicet námětů na ranní volné hry, náměty na řízené činnosti + další tipy na obměnu dané aktivity a jako VÁNOČNÍ BONUS dvě autorské písničky navíc, které zcela jistě můžete využít (stejně tak, jako další aktivity v rámci VÁNOČNÍ BESÍDKY.  zdroj obrázků: www.freepik.com   obsah:  1. TOULAVÁ HVĚZDA (rytmické grafomotorické cvičení) 2. Z NEBE SKOČIL ANDĚLÍČEK (procvičujeme sluchové vnímání, pozornost) 3. TO JE ZIMA NÁM (procvičujeme jemnou motoriku ruky, zápěstí a prstů, rytmické cítění) 4. KDO HVĚZDU MÁ (procvičujeme prostorovou orientaci, jemnou motoriku prstů) 5. KAPŘÍK (procvičujeme jemnou motoriku zápěstí, sluchové a zrakové vnímání) 6. U JEŽÍŠKA V ZAHRÁDCE (procvičujeme číselnou řadu do deseti, zrakovou paměť) 7. VÁNOČNÍ BRÁNA (spolupráce, vzájemná sounáležitost) 8. JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA (procvičujeme paměť, sluchové vnímání) 9. SNĚŽNÝ PTÁČEK (procvičujeme rytmické cítění, číselnou řadu, hlásku na začátku slova) 10. NA KOPCI TO ROZTOČÍME! (pohybová obratnost, hbitost, sluchové vnímání, pozornost)+ + autorská vánoční písnička NEBESKÁ POŠTA (zpívají Čiperkové) a BIM, BAM, BOM
UUCZ-61703
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima>Vánoce
175.00